Упуство за пријаву на профил студента

Поштовани студенти,

пријава на студентски профил се још увек врши преко старог сајта. У плану је да у наредних 30 дана све функционише преко новог сајта.

Да би сте се улоговали на профил, неопходно је да у оба поља (КОРИСНИЧКО ИМЕ и ЛОЗИНКА) унесете ваш ЈМБГ (матични број из личне карте).

Молимо вас да проверите своје матичне податке на профилу. Уколико постоји грешка обавестите Одсек за студентска питања.

Уколико не постоји ваша слика на профилу, обавезно је проследите на мејл Школе.

На вашем профилу приказан је студијски програм за уписану школску годину.

На вашем профилу можете да пратите и све детаље око уплата које сте извршили.

ПРИЈАВА ИСПИТА

Пријава испита врши се преко вашег профила У ПЕРИОДУ КАДА ЈЕ ТО ОМОГУЋЕНО.

Поред сваког предмета у тренутку када пријава буде омогућена, појавиће се дугме ПРИЈАВИ. Кликом на дугме ПРИЈАВИ извршили сте пријаву за полагање испита.

Да би се студент нашао у записнику о полагању испита неопходно је да студент има оверен семестар у којем је слушао испит који се пријављује. Самофинансирајући студент мора имати извршену уплату за полагање испита у истом периоду када је омогућена пријава испита.