ПРИВРЕМЕНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ЗА УПИС – јунски уписни рок школске 2024/2025

ПРИВРЕМЕНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ЗА УПИС – ПРЕУЗМИ ОВДЕ

Учесник конкурса који сматра да конкурс није спроведен на утврђен начин и да су његова права повређена може поднети приговор директору школе у року од 3 дана од  дана објављивања привремене ранг-листе.

Коначна Ранг лист биће објављена 03.07.2024. године

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Упис примљених кандидата обавиће се 6, 8. и 9. јула 2024. године од 9.00 до 14.00 часова у Одсеку за студентска питања.

НЕОПХОДНА ДОКУМЕНТА ЗА УПИС:

• Оригинална  документа (сведочанства сва четири разреда средње школе и диплома)
  • ЈОБ – јединствени образовни број (уколико га кандидат има- додељује га средња школа)
  • ШВ-20 образац – добија се у школи
  • Индекс – добија се у школи
  • Две фотографије 3,5 х 4,5 цм (за индекс и ШВ-20 образац)
  • Фотографија на електронском медију  (на флешу или ЦД-у)
  • Доказ о уплати школарине (прве рате или у целости) – за самофинансирајуће студенте
  • Доказ о уплати трошкова уписа (4.000,00 динара) – плаћају сви студенти

Упутство за плаћање:

Све уплате извршити на текући рачун  школе 840-657666-13 (без уписивања позива на број)

Сврха уплате: трошкови уписа (сви плаћају)   /   прва рата школарине (плаћају самофинансирајући студенти)