Уручена решења за финансирање развојно-истраживачких пројеката ВШССОВ у Кикинди

Високој школи струковних студија за образовање васпитача у Кикинди Покрајински секретаријат за високо образовање и научноистраживачку делатност је одобрио два пројекта по Конкурсу за финансирање развојноистраживачких пројеката високих школа струковних студија с територије АП Војводине у 2021. години.

1. „Предиктори, аспекти, последице и превенција гојазности деце предшколског узраста“, руководилац пројекта др јелена Мићевић Карановић, чланови тима: др Миланка Маљковић, др Драгана Малешевић, др Роса Шапић, др Србислава Павлов и др Ангела Месарош Живков.
  2. „Истраживање квалитета и ефективности онлајн наставе у високом образовању Војводине у време пандемије Covid 19“, руководилац пројекта др Јасмина Арсенијевић, чланови тима: др Загорка Марков, др Милан Мађарев, др Кристина Плањанин Симић, др Роса Шапић.

Решења је уручио покрајински секретар за високо образовање и научноистраживачку делатност проф. др Зоран Милошевић у четвртак 27.05.2021. године.

ДЕТАЉНИЈЕ СА САЈТА ПОКРАЈИНСКОГ СЕКРЕТАРИЈАТА ЗА ВИСОКО ОБРАЗОВАЊЕ И НАУЧНОИСТРАЖИВАЧКУ ДЕЛАТНОСТ ПОГЛЕДАЈТЕ – ОВДЕ

28. маја 2021.