Струковни васпитач за традиционалне игре – on line

СЦЕНСКА УМЕТНОСТ

Запослени студенти прве године васпитачи за традиционалну игру  који су изабрали сценску уметност као изборни предмет имаће kонсултативну он лајн наставу у суботу 21. новембра од 17.30 до 19.00. Студенти ће радити наставну јединицу Од традиционалне песме до сценског наступа.

СТРУЧНИ ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Задаци 16.11.2020.

Рок за пријаву тема за семинарске радове из предмета Стручни енглески језик је понедељак, 23.11.2020. године.

Списак тема налази се на сајту школе, а студенти теме могу формулисати и сами, у договору с предметним наставником.

Теме се пријављују на мејл адресу: brkljat@vaspitacka.edu.rs

СРПСКИ ЈЕЗИК СА КУЛТУРОМ ГОВОРА

ОПШТЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРЕДМЕТУ

Онлајн настава из предмета Српски језик са културом говора убудуће ће се реализовати путем Google учионице.

Приступна шифра је: 4l5muf4

ДЕЧЈА АНТРОПОЛОГИЈА

Упутство за онлине наставу преко Гугл састанка (опција mееt) од 16.11. до 30.11. 2020.

Kонсултације за запослене ће се одржати у  суботу, 21. новембра од 9:00 до 11:00 онлајн преко састанка уживо (Гугл састанак, уколико немате рачунар, могуће је преко било ког андроид телефона, иста опција).

Присуство састанку је обавезно за све запослене. Молим студенте који нису лично позвани на састанак, да се укључе у заказаном термину. За приступ састанку можете користити и линк: https://meet.google.com/iyc-bnos-yhp

Презентације ће на састанку по пристиглим пријавама вршити:

1. Јованка Пеић
    2. Тамара Младеновић
    3. Ивана Јосиповић
    4. Андријана Лазовић

Дечја  антропологија, линк за приступ Гугл учионици : https://classroom.google.com/c/MTY2MTg1NDk4Njc0?cjc=ozijtvr

_____________________________________________________________

Такође, студентима је на располагању мејл за питања и помоћ milosevicnat@gmail.com

ОПШТА ПСИХОЛОГИЈА

Обавештавају се студенти прве године, да садржијима наставе из предмета Општа психологија,  могу приступити преко Google учионице.  Кôд предмета  је osqyvwz.

Обавештење о предиспитним поенима, литератури и испитним питањима

ПСИХОЛОГИЈА ДЕЧЈЕ ИГРЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ДРУГЕ ГОДИНЕ ЗА ПРЕДМЕТ ПСИХОЛОГИЈА ДЕЧЈЕ ИГРЕ ПОСТАВЉЕНА ЈЕ GOOGLE УЧИОНИЦА.

КОД ЗА ПРИСТУПАЊЕ ЈЕ eygqmyk

ПЕДАГОШКА ПСИХОЛОГИЈА

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ДРУГЕ ГОДИНЕ ТРАДИЦИОНАЛНОГ СМЕРА ЗА ПРЕДМЕТ ПЕДАГОШКА ПСИХОЛОГИЈА ПОСТАВЉЕНА ЈЕ GOOGLE УЧИОНИЦА.

КОД ЗА ПРИСТУПАЊЕ ЈЕ tp2hay5

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ (ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТ)

МАТЕРИЈАЛ ЗА ВЕЖБЕ И ДРУГА ОБАВЕШТЕЊА У ВЕЗИ ОБАВЕЗА СТУДЕНАТА НАЛАЗЕ СЕ НА GOOGLE УЧИОНИЦИ. ПРИСТУПНИ КОД ЈЕ  jqh77os

ОПШТА ПЕДАГОГИЈА

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ПРВЕ ГОДИНЕ КОЈИ ШК. 2020/21. ГОДИНЕ СЛУШАЈУ ПРЕДМЕТ ОПШТА ПЕДАГОГИЈА

Обавештавају се студенти прве године, да садржијима теоријске наставе из предмета Општа педагогија,  могу приступити преко Google учионице.  Кôд предмета  је 4izlxxs .

Такође, студенти који се не сналазе са приступом Google учионици, могу да се јаве предметном професору и путем мејла dzaferovicm@vaspitacka.edu.rs, како би добили инструкције о приступу и даљем раду.

АНТРОПОЛОГИЈА ФОЛКЛОРА

ПРЕДАВАЊА 1-4

ПРЕДАВАЊА 5-8

Антропологија фолклора – вежбе, упутство за Гугл учионицу

Kод за приступ: kkn4z7e

Или линк испод:

др Наташа Милошевић Адамовић

ТЕЛЕСНИ РАЗВОЈ И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

Постављене је GOOGLE учионица. Код за приступање је aed2yf7

ХОСПИТОВАЊЕ 1

Постављене је GOOGLE учионица.

Код за приступање је jxzowg4

МЕТОДИЧКА ПРАКСА 1

Постављене је GOOGLE учионица.

Код за приступање је sqrnacv