Промена корисничког имена и упутство за плаћање

СВИМ СТУДЕНТИМА ПРОМЕЊЕНО ЈЕ КОРИСНИЧКО ИМЕ.

КАДА ЖЕЛИТЕ ДА СЕ УЛОГУЈЕТЕ НА СВОЈ ПРОФИЛ:

1. У ПРВО ПОЉЕ (КОРИСНИЧКО ИМЕ) УПИСУЈЕ СЕ ВАШ БРОЈ ИНДЕКСА и то само нумерички део без слова којисе налази уз број ииндекса.
  2. У ДРУГО ПОЉЕ (password) УПИСУЈЕТЕ ВАШ МАТИЧНИ БРОЈ.

НАПОМЕНА

Уколико користите мобилни телефон за приступ свом профилу, обавезно пре првог логовања обришите у телефону КЕШ меморију односно историју претраге. Телефон памти претходне путање и лозинке па ће вас уколико то не учините одвести на стари профил.

Уколоко не видите на телефону цео свој профил, окрените телефон хоризонтално.

_____________________________________________________________________________

Моле се студенти, да приликом измиривања својих финансијских обавеза, обавезно, у позиву на број одобрења, цртицом раздвоје сврху уплате од броја индекса. Позив на број одобрења, приликом плаћања  је обавезан.

Уколико уплаћујете лично у банци или пошти напомените им за правилан унос позива на број.

У неким банкама могуће је да неће да прихвати позив на број. У том случају само обришите број модела 97 који се налази поред позива на број.

Пример попуњавања позива на број одобрења на уплатници имате на свом профилу.

Уколико се позив на број одобрења не напише како је наведено, уплате неће бити благовремено раскњижене.

20. септембра 2022.