Најновије вести:
Датум вести: 29.05.2019
МОГУЋНОСТ ЗАПОШЉАВАЊА ВАСПИТАЧА

ПУ"Паметница- Дипломат", Београдског батаљона 123, Чукарица, Београд има потребу да запосли дипломиране васпитаче.

Контакт особа: Јелена Ћук, стручни сарадник- педагог

e-mail: jelena.cuk.pedagog@gmail.com

__________________________________________________________________________________________

Поштовани,

у сарадњи са Предшколском установом „Dediks kids“ из Београда-Борча, желимо да вас обавестимо да је ова предшколска установа изразила жељу да запосли васпитаче који су стекли диплому ВШССОВ у Кикинди.

За све додатне информације молимо вас да се јавите у Одсек за студентска питања или директо контактирати Предшколску установу „Dediks kids“.

О Предшколској установи „Dediks kids“ више можете погледати на сајту  http://www.dedikskids.rs

_____________________________________________________________________________

ПОЗИВ ПУ "ПУЖ" ИЗ НОВОГ САДА ПОВОДОМ ПРУЖАЊА МОГУЋНОСТИ ДА СЕ УРАДИ ПРИПРАВНИЧКИ СТАЖ И ПОЛОЖИ ИСПИТ ЗА ЛИЦЕНЦУ ВАСПИТАЧА

Логовање студента