Најновије вести:
Датум вести: 13.04.2016
ПИСМО ПОХВАЛЕ И ПОДРШКЕ ОД 11.03.2016. ГОДИНЕ

Поштовани,

Као директор и оснивач Предшколске установе "Мала вишња" из Београда, али и Ваш бивши студент, желела сам да Вам пошаљем маил похвале и подршке.

Супруг и ја, обоје из Кикинде, у Београд смо се доселили 2006. године. Иако сам на Вишој школи слушала савете да Београд и Нови Сад имају потребу за новим вртићима, нисам знала да ће се мени таква прилика указати. Уз подршку комшија и потребу, 2009. године је основана "Мала вишња", која од 2013. године има верификацију Министарства просвете.

Иако није лако, јер вођење вртића које се ради из љубави јесте доста обиман посао и подразумева доста тога, успевамо да и даље радимо.

Желела сам да похвалим Ваш рад и програм, јер у Београду круже савети да су најбољи васпитачи управо студенти из Кикинде. Како нама увек значи похвала, као повратна информација од родитеља, претпостављам да ће оваква похвала и Вама да значи. Код нас у Установи имамо, поред мене, још 11 запослених, од 4 васпитача, 2 су из кикиндске школе. Када тражим нове васпитаче, студенти Ваше школе код нас имају предност.

Желим и да кажем да, уколико и имате студенте из Београда који треба да раде праксу, можете рачунати и на наш вртић. Код нас васпитачи бирају модел којим раде (А или Б), али користимо све преедности свих модела (нпр Монтесори). Такође имамо лиценцу вртића, а и сви васпитачи имају лиценцу НТЦ програма. Све ово радимо са децом од 6 месеци до поласка у школу.

Неке фотографије из нашег вртића, као и опис можете видети на нашем сајту www.malavisnja.com

Надам се да је за Вас овај маил имао смисла, али једноставно сам морала да Вам пишем.

Срдачан поздрав,

Слађана Дудок (дев. Станков)

Директор ПУ "Мала Вишња", Beograd

Логовање студента