Најновије вести:
16.11.2019
ПУ Јуца-Дечија откривалица

ВШССОВ у Кикинди и ПУ Јуца-Дечија откривалица успоставила је пословно-техничку сарадњу на обострано задовољство. Циљ нам је повезивања теорије и праксе што је у највећем интересу студената ВШССОВ у Кикинди као будућих васпитача.

Студенти имају могућност да стручну праксу реализују у објектима ПУ Јуца-Дечија откривалица.

ВИШЕ ИНФОРМАЦИЈА О ПУ ЈУЦА-ДЕЧИЈА ОТКРИВАЛИЦА МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ

16.11.2019
PU "Dediks Kids"

Предшколска установа "Dediks Kids" из Борче у сарадњи са ВШССОВ у Кикинди даје могућност за запошљавање васпитача.

За детаљне информације позвати: 065 981 0828

детаљније>>>
Посета студената ОШ "Жарко Зрењанин"

Студенти друге године наше школе били су гости ученика III разреда учитељице Анице Шаргин у ОШ "Жарко Зрењанин". Током двочаса, студенти су помагали својом малим другарима да праве лутке од чарапа. Деца су била презадовољна, а студенти су имали прилику да примене стечено знање.

12.11.2019
MUSEUM TOUR

Студент друге године Стефан Попаживанов организовао је стручно вођење кроз Народни музеј у Кикинди на енглеском језику и квиз за студенте у оквиру предмета Стручни енглески језик.

КОНЦЕРТ У ВШССОВ

У четвртак, 7. новембра 2019. године, у амфитеатру Високе школе струковних студија за образовање васпитача, одржан је концерт. Студенти наше школе и остали посетиоци имали су прилику да чују изузетне уметнике и науче нешто ново. Публици се представио Небојша Бурић свирајући фрулу, кавалу, окарину И двојницу уз клавирски пратњу Ђорђа Вујичића. Специјална гошћа била је Кристина Јевтовић, пијанисткиња, док је Вања Илијев свирао дромбуље И гајде. Како је концерт био интерактиван,  на крају, публика је заједно са врсним уметницима, "стварала" право, мало музичко дело.

ПОГЛЕДАЈТЕ ФОТО ГАЛЕРИЈУ

04.11.2019
Сарадња ВШССОВ и Центра за пружање услуга социјалне заштите

ДЕТАЉНИЈЕ МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ

01.11.2019
ЛУТКЕ ОД ЧАРАПА - РАДИОНИЦА СА СТУДЕНТИМА

У оквиру вежби из Методике васпитно-образовног рада студенти друге године правили су лутке од чарапа које се могу користити у васпитно-образовном раду. Уз добру вољу, машту и кроз забаву, настале су лепе, креативне лутке.

24.05.2019
Представљање студијског програма ВШССОВ у Музеју Војводине 21.05.2019. године

ПРЕУЗМИ ДОКУМЕНТ

детаљније>>>
Извештај o посети Центру за пружање услуга социјалне заштите општине Кикинда

ПРЕУЗМИ ДОКУМЕНТ

детаљније>>>
Извештај о свечаној додели лап-топ рачунара поводом Дана студената

ПРЕУЗМИ ИЗВЕШТАЈ И ФОТО ГАЛЕРИЈУ

ИЗВЕШТАЈ О ПОСЕТИ ЦЕНТРУ ЗА ПРУЖАЊЕ УСЛУГА СОЦИЈАЛНЕ ЗАШТИТЕ

ПРЕУЗМИ ИЗВЕШТАЈ

Реализован одлазак у Мохач (Мађарска) студената ВШССОВ

18.12.2018
Од старих новина до новогодишње јелке

Дружење са децом у мигрантском центру  у организацији ИОМ, домаћин Перица Козић.

Радионицу осмислила Татјана Јолић Гавранов, Центар лепих вештина. Припрема материјала и изведба Славка Француски -Бубамара креативне радионице.

Волонтерка, студенткиња ВШССОВ у Кикинди, Јелена Мирков

ФОТО ГАЛЕРИЈУ МОЖЕТЕ ПРЕУЗЕТИ ОВДЕ

31.05.2018
Интерактивна радионица ВШССОВ у Кикинди

Интерактивна радионица под називом "Традиционалне народне игре и песме, инструменти и маске и њихова практична примена у раду са децом предшколског и млађег школског узрастаје" одржана је 24. 05. 2018. године  у дворишту Народног музеја Кикинде.

ПРЕУЗМИ ФОТО ГАЛЕРИЈУ

Прилог са ТВ РУБИН можете погледати овде: http://tvrubin.rs/studenti- kroz-radionice-najmladjima- prikazali-stare-pesme-i-igre/

ПОСЕТА МУЗЕЈУ ВОЈВОДИНЕ У НОВОМ САДУ

ПОСЕТА СТУДЕНАТА ВШССОВ У КИКИНДИ СМЕРА СТРУКОВНИ ВАСПИТАЧ ЗА ТРАДИЦИОНАЛНЕ ИГРЕ  МУЗЕЈУ ВОЈВОДИНЕ У НОВОМ САДУ - ПРЕУЗМИ ФОТО ГАЛЕРИЈУ