ВАНРЕДНИ МАРТОВСКИ ИСПИТНИ РОК

СТУДЕНТИ КОЈИ ЗБОГ ЗАРАЖАВАЊА ВИРУСОМ COVID-19 НИСУ БИЛИ У МОГУЋНОСТИ ДА ПОЛАЖУ ИСПИТЕ У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ МОЋИ ЋЕ ТО ДА УЧИНЕ У ВАНРЕДНОМ, МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ, ОД 08.03. ДО 13.03.2021. ГОДИНЕ.

ЗА ПРИЈАВУ ИСПИТА ЗА МАРТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ПОТРЕБНО ЈЕ КООРДИНАТОРУ НАСТАВЕ (НА АДРЕСУ brkljact@vaspitacka.edu.rs) ДОСТАВИТИ СПИСАК ИСПИТА КОЈЕ БИ СТУДЕНТ ТРЕБАЛО ДА ПОЛАЖЕ И МЕДИЦИНСКУ ДОКУМЕНТАЦИЈУ КОЈА ДОКАЗУЈЕ ДА ЈЕ СТУДЕНТ БИО СПРЕЧЕН ДА ИСПИТУ ПРИСТУПИ У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ЗБОГ ЗАРАЖАВАЊА ВИРУСОМ COVID-19. РОК ЗА СЛАЊЕ ДОКУМЕНТАЦИЈЕ ЈЕ СУБОТА, 27.02.2021.

ПРАВО ДА ПОЛАЖУ ИСПИТЕ У ВАНРЕДНОМ МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ИМАЈУ САМО СТУДЕНТИ КОЈИ СУ У ТОКУ ЗИМСКОГ СЕМЕСТРА СТЕКЛИ УСЛОВ ЗА ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА.

22. фебруара 2021.