ПРИЈЕМ СТУДЕНАТА ПРВЕ ГОДИНЕ МАСТЕР СТРУКОВНИХ СТУДИЈА ЗА ОБРАЗОВАЊЕ ВАСПИТАЧА У КИКИНДИ

На Високој школи струковних студија за образовање васпитача у Кикинди у суботу 31.10.2020. пријемом за студенте друге генерације мастер струковних студената почела је академска година. Због епидемиолошке ситуације изостао је свечани пријем, али су студенти поздрављени од стране директорице др Ангеле Месарош Живков и координаторке мастер студија др Јелене Мићевић Карановић. Пријему студената присуствовали су градоначелник Никола Лукач и представница Градског већа задужена за образовање и културу Милена Живков и пожелели им успешно студирање. Настава у школској 2020/21.годину реализује се по комбинованом моделу, као и за студенте основних студија, односно теоријска настава је онлајн, док се вежбе одржавају у Школи у мањим групама. У другу генерацију мастер студија је уписано 50 студената.

ФОТО ГАЛЕРИЈА

2. новембра 2020.