Студентско такмичење: Изазов COVID-19

Позив за младе и талентоване студенте и студенткиње основних и мастер студија (између 18 и 30 година) да креирају предлоге практичних политика у вези са изазовима насталим услед пандемије вируса COVID-19, у оквиру такмичења које организује British Council.

Пет најуспешнијих тимова или самосталних кандидата учествоваће у онлајн финалу такмичења, и добиће прилику за похађање онлајн курса који организују универзитети у Уједињеном Краљевству.

На такмичење се студенти и студенткиње могу пријавити и самостално и као део тима од највише три члана. Посебно се охрабрују пријаве тимова који укључују студенте из више различитих академских области. Једнако ће бити третиране индивидуалне и тимске пријаве.

Студентско такмичење: Изазов COVID-19 организује British Council у оквиру програма “Унапређење улоге науке у друштву”. Више информација о програму можете пронаћи кликом на линк ОВДЕ

Срдачан поздрав,

Фондација Темпус